O Mnie

Najważniejsze informacje o mojej skromnej osobie, które powinni państwo wiedzieć przed wizytą. Znajdą tutaj państwo między innymi informacje: kim jestem, jakie mam wykształcenie, jakie doświadczenie oraz co najważniejsze jakie jest moje przygotowanie do pracy w zawodzie.

Zawsze najważniejszy jest człowiek, zdrowie i rodzina.

Mówi się, że ludzie szczęśliwi korzystają z życia, a ludzie chorzy tylko złorzeczą. Jest w tym sporo prawdy. 

Moją misją jest pokazanie państwu, że można leczyć własne ciało nawet w bardzo trudnych przypadkach. Kluczem do sukcesu jest oczywiście państwa decyzja oraz wola polepszenia swojego stanu zdrowia.

 

W obecnym świecie, gdzie inni ludzie wiedzą lepiej co jest dla nas dobre opór społeczny jest prawem, a wiedza kluczem do zachowania homeostazy. Trzeba samemu zgłębiać wiedzę i dochodzić do prawdy bo w mediach „głównego ścieku” wypowiadają się zawsze „pseudo autorytety” opłacane przez koncerny farmaceutyczno-chemiczne, których celem jest wszystko ale na pewno nie państwa zdrowie.

Znajdź równowagę, energię i szczęście w naturalny sposób. 

o mnie,moje cv,o mnie

UGA Battsengel

Jestem córką znanej profesor Medycyny Tradycyjnej i Akupunktury. Kontynuując pracę mamy chcę wprowadzić całkowicie odmienne podejście do leczenia pacjentów, gdzie wiedza i doświadczenie będą szły w parze z szacunkiem i poszanowaniem praw osób chorych. Marzę o Polsce, gdzie to pacjent będzie decydował o sposobie leczenia, a nie „pseudo autorytety medyczne”.

o mnie,moje cv,o mnie

Doświadczenie

o mnie,moje cv,o mnie

Profesjonalizm

o mnie,moje cv,o mnie

Wykształcenie

o mnie,moje cv,o mnie

Zaplecze

Dobra Nauka i Dobre Prawo

Takie motto powinno towarzyszyć każdemu lekarzowi składającemu przysięgę Hipokratesa. Pacjent zawsze powinien stać na pierwszym miejscu, a nie zysk lekarza. Kiedyś w Chinach lekarze opłacani byli tylko wtedy jak ludzie do nich przychodzący byli zdrowi – w przypadku jak pacjent był chory, a lekarz nie potrafił go uleczyć nie otrzymywał zapłaty. W większości państw UE jest tak, że pacjent płaci bez względu na to czy procedury lekarza są skuteczne i pomagają czy nie. Nie wspomnę już o gigantycznych kolejkach do lekarzy specjalistów wynoszących czasami nawet kilka lat, gdzie pomoc należy się już, a zwłoka jest katastrofalna w skutkach. Moją misją jest zmiana podejścia do pacjentów z poszanowaniem ich praw i w oparciu o dostępną wiedzę medyczną i skuteczne techniki pomocy np. sposobami Medycyny Tradycyjnej. Należy tutaj zauważyć, że tzw. „Traditional Medicine” jest powszechnie uznanym i zaakceptowanym systemem medycznym uznanym przez WHO za naukę na równi z medycyną akademicką. 

 

F.A.Q

u

Jak najlepiej umówić u pani wizytę?

Najszybszym sposobem umówienia wizyty u mnie jest kontakt poprzez formularz kontaktowy lub media społecznościowe. Telefon odbieram jedynie w godzinach pracy. 

u

Jak wygląda pierwsza wizyta?

Jest bardzo podobna do wizyty lekarskiej: analiza dokumentacji medycznej, diagnostyka, badanie pulsu, badania palpacyjne, wywiad medyczny, badanie przez puls. Pierwsza wizyta trwa około 30 minut po czym jeżeli stwierdzę, że mogę pomóc przystępuje do zabiegów.

u

Jaka jest różnica pomiędzy akupunkturą 5-ciu elementów, a akupunkturą zwykłą?

Są to dwie te same akupunktury. Akupunktura 5-ciu elementów jest najbardziej rozpowszechnioną formą akupunktury na Zachodzie i praktykowaną przez wyższe kadry lekarzy specjalistów, anestezjologów i terapeutów medycznych.

u

Czy jeden zabieg akupunktury wystarczy?

Akupunktura to taka forma pomocy, gdzie jednostką skuteczności jest seria, a więc kilka zabiegów w krótkich odstępach nie dłuższych jak 3-4 dni. Wszystko uzależnione jest od choroby i jej skomplikowania.

Gdzie jestem?

Gabinet Akupunktury i Medycyny Wschodu w Warszawie

ul. Czerniakowska 28 A
00-714 WARSZAWA

Umów Wizytę

Cieszę się, że mogę Ci pomóc!

Godziny Przyjęć

Poniedziałek- Piątek: 9:00-19:00